Заарештоване майно банків на майданчику sale.uub.com.ua

Торгово-ресурсна біржа протягом багатьох років безперервно проводила аукціони, продаючи різні активи, конфісковані судами, банкрутам і боржникам банків. Ця діяльність включає дрібну приватизацію, нерухомість і нерухомість, ювелірні вироби і цінності, електроніку і різні товари, і інші активи. Завдяки продажу цих об’єктів нерухомості кредитори можуть повернути належну суму за їх повної ринкової вартості.

Біржа отримала чотири рівні акредитації Міністерства економіки та комерції. Він відповідає європейським і світовим торговим стандартам в порівнянні з іншими торговими майданчиками в Україні і виводить його на новий рівень. Ось чому його вибирають тисячі людей, українські та міжнародні компанії та торговельні компанії.

Біржові працівники надійно захищають ринок від різної незаконної діяльності учасників торгів. Вони здатні перемогти бюрократію, корупцію і хакерів, зберігаючи якість і швидкість комерції. Вони приходять на кожен аукціон для забезпечення добросовісної конкуренції, дискримінації та торгів відповідно до правил, встановлених біржею UUB.

Що мені потрібно для участі в аукціонах торгівлі та бірж UUB?

Для участі в Інтернеті новий учасник біржі повинен зареєструватися на офіційному сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/areshtovane-majno-bankiv-na-majdanchyku-saleuubcomua/. Аукціонний продаж конфіскованих активів. Крім того, необхідно ознайомитися з правилами аукціону, щоб не втратити право виконувати будь-яку операцію на електронній платформі.

Якщо учасник заплутається в системі, йому допоможуть на кожному етапі аукціону. На фазі підписання договору купівлі-продажу та інших цінних паперів учасник може скористатися послугами отримання правової допомоги.

Організовуючи і проводячи такі електронні аукціони, показують багато придбаних активів, кредитори і банки зможуть повернути свої борги. Десятки боржників зможуть позбутися величезного тягаря, продавши своє майно.