Переваги участі в онлайн торгах на Прозорро.Продажі

За допомогою інноваційного проекту Прозорро.Продажі, що був створений для реалізації майна різних форм власності, на даний час вдалося легалізувати безліч договорів купівлі-продажу.

На онлайн аукціоні покупці змагаються між собою на умовах вільної конкуренції за допомогою системи ставок. До участі допускають усіх бажаючих, а проводяться торги чесно та відкрито. Завдяки цьому нова система приваблює не тільки українських продавців та покупців, але й іноземців. На цьому сайті можна отримати більше цікавої інформації sale.uub.com.ua.

На Прозорро.Продажі зібрана велика база даних лотів, що наразі виставлені в Інтернеті. Система працює на базі маркетплейсів — торгівельних платформ, яких налічується близько 40. Тут можна придбати об’єкти нерухомості, земельні ділянки, металобрухт, деревину, цінні папери та багато іншого.

Головні переваги Прозорро.Продажі

Ця система надає багато переваг усім учасникам торгів: покупцям та продавцям. Також важливою її діяльність є і для держави, яка змогла нарешті побороти багато корупційних схем.

З числа переваг цієї системи для покупців варто виділити:

 1. відсутність необхідності в тривалому та складному пошуку необхідного товару на сторонніх не провірених ресурсах;
 2. економію грошей, так як в цій системі не існує схем, заснованих на хабарництві та змовах;
 3. перевірку документів продавців, за допомогою якої покупець може впевнитися в їх чесності;
 4. можливість спостерігати за торгами в якості стороннього спостерігача;
 5. рівні умови для усіх учасників торгів, що забезпечуються завдяки анонімності участі в аукціоні (дані про учасник стануть доступними лише після того, як аукціон закінчиться і буде обраний переможець);
 6. справедливі ринкові ціни на товари, що формуються самими покупцями (учасники торгів роблять свої ставки, тим самим формують кінцеву вартість товару);
 7. незалежну експертну грошову оцінку товару;
 8. можливість придбати арештоване майно за цінами, що будуть нижче ринкових;
 9. можливість придбати будь-що, знаходячись вдома (для участі в аукціоні не потрібно нікуди їхати);
 10. наявність ефективної системи захисту даних користувачів;
 11. можливість оскаржити дії продавця за допомогою звернення до спеціальної комісії з урегулювання спірних питань.

В свою чергу для продавців товарів система Прозорро.Продажі дає можливість швидко продати товар, так як тут зосереджена велика кількість потенційних покупців з усієї країни та навіть із-за кордону. Тут можна продати будь-що, в тому числі й лісоматеріали, про які більш детально написано тут: https://sale.uub.com.ua/ru/news/lisoprodukciya-kupyty-na-aukcionah-prozorro-prodazhi.

Як придбати майно

Для придбання майна через систему Прозорро.Продажі необхідно скористатися одним з торгівельних майданчиків, що мають відповідний рівень акредитації в цій системі. Ці електронні платформи надають послуги консультаційного характеру, проводять незалежну експертну оцінку майна та перевіряють документи учасників торгів. Незалежно від вибору торгівельного майданчику, користувач отримає повний доступ до єдиної бази даних усіх лотів, що є актуальними на даний час. Завдяки тому, що інформація в системі оновлюється в режимі реального часу, дані про товари завжди є актуальними.