Біржова платформа в системі Прозорро

В даний час набирають популярність торги, що надають можливість брати участь за допомогою спеціалізованих інтернет-майданчиків. А це означає, що зростає кількість учасників різних економічних сфер, вони звертаються сюди для прискорення процесу торгівлі і отримання більшої грошової прибутку. З цієї причини аукціони майна, що перебуває під арештом судових приставів, є важливим моментом розвитку платформи Прозорро.Продажі.

Яким чином повинна функціонувати система біржових аукціонів арештованого майна?

В майбутньому планується здійснення торгів по збуту активів, які перебувають під арештом, за допомогою державної компанії Прозорро.Продажі. Вона матиме ряд переваг. Наприклад, за рахунок перенесення аукціонів в мережу Інтернет, реальні учасники і будь-який представник суспільства матиме можливість отримання доступу до торгів заарештованими активами з будь-якого місця на земній кулі і в будь-який час.

Зараз функціонують платформи електронних аукціонів майна, що перебуває під арештом, пов’язане з деякими труднощами, тому краще звертатися за допомогою до фахівців в цій справі.

Доступна для всіх система Прозорро дає можливість поліпшити всю діяльність по збуту арештованих активів, що допоможе збільшити швидкість гасіння банківських боргів та інших кредитних зобов’язань. Користувачі майданчиків наділені хорошим досвідом продажу різного майна, включаючи державне та приватне. Так, Українська універсальна біржа (УУБ) ефективно веде свою діяльність в цій сфері вже з 1997 року. До 2016 року платформу зареєстрували в якості офіційного учасника біржових торгів. До сьогоднішнього дня УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/news/torgy-zemleyu-na-majdanchykah-prozorro-prodazhi зробила свою допомогу сотням клієнтів.

Збут арештованого майна за допомогою Прозорро

В результаті продажу арештованих активів виходить непоганий прибуток, що покриває кредитні борги. Однак при продажу конфіскованого майна можливими способами їх ціна знижується нижче встановленої ринком, тому боржник несе значні втрати. Реалізація майна, що перебуває під арештом, за допомогою платформи Прозорро.Продажі забезпечують учасників здоровою конкуренцією, а банкам дасть можливість реалізації лотів за вигідною вартості.

В даний час повний список виставленого на аукціон майна можна вивчити в спеціалізованому реєстрі України.